Naujas būstas – nauja gyvenimo kokybė, kurios laukėte.

 nauji-butai-kaune

Būsto pirkimas gali sukelti tikrai didelį stresą ir įtampą, būsto pirkimo laikotarpiu Jus gali kamuoti net psichologinis diskomfortas. Pasitaiko atvejų, kai pirkėjai pasirenka tokius butus, kurie tikrai gali sukelti labai daug nusivylimo. Naujos gyvenamosios vietos pasirinkimas yra labai individualus procesas. Vieniems pirkėjams labai svarbu yra geras ir tinkamas apšvietimas, kitiems svarbu buto dydis ir kiek butas turi kvadratinių metrų, treti nori gyventi ten kur daug žalumos ir galėtų išeiti pasivaikščioti su savo šunimi. Dažnai mes jau įsivaizduojame, kaip turi atrodyti mūsų idealūs nauji namai, tačiau idealaus buto mes galime ilgai ieškoti ir tai ir nesurasti. Kaip surasti tą patį tinkamiausią naujo būsto variantą? Pirmiausia reikėtų apsvarstyti, kokiame name, turi būti mūsų naujas būstas, ar jis turi būti sename ar naujame bute. Antrinėje  rinkoje  parduodamas  butas, tai yra tokie  butai, kuriuose jau kažkas gyveno prieš jus. Įsigiję butą antrinėje rinkoje turite suprasti, kad jūsų butas nebus laikomas nauju. Nauji butai Kaune su apdaila, tai yra tokie butai, kuriuose prieš tai niekas negyveno.

 

Ką Jums gali suteikti naujas būstas, kokie jo privalumai? rinkoje?   Vienas  iš svarbiausių privalumų, kad  dažniausiai toks  butas jau  bus paruoštas naudojimui, kadangi tokie butai turi dalinę arba pilną apdailą. Tai reiškia, kad Jums atkris remonto rūpesčiai, kurie taip vargina ir kelia stresą. Nes renkantis senos statybos būstą. yra sena elektros  sistema, santechnika, visa  tai gali sugesti.  Sename  bute  gali sugesti vamzdžiai, gali pradėti kristi  tinkas.  Seną butą  jums reikės  nuolat palaikyti tinkamoje  būklėje, taigi toks  senas  butas iš jūsų pareikalaus pakankamai daug laiko.  Žinoma , gyventi tokiame  sename  bute jums  nebus taip patogu gyventi kaip  naujame.

 

Nauji butai Kaune su apdaila ir jūsų gyvenimas tampa patogus. Tokie naujos statybos namai turi švarias laiptines, malonią mažą bendruomenę, erdvius tinkamai išplanuotus kambarius, protingo namo sistemos privalumus, domofonus ir videofonus, aptvertą teritoriją, vaikų žaidimo aikšteles ir prižiūrimą namo teritoriją. O taip pat tokius butus galite įsigyti su terasomis, kuriose galėsite jaukiai leisti vakarus, vieni ar su draugų ir šeimos kompanija. Tokie nauji butai Kaune su apdaila turi ne vieną ir ne du privalumus. Jūs galėsite mėgautis savo būstu, kuriame prieš tai niekas negyveno. Prie visų ir taip jau gausiai išvardintų privalumų taip pat prisideda ir tokie kaip: mažos šildymo sąskaitos, nes namai buvo statomi tik energetiškai geriausiomis statybinėmis medžiagomis, kurios Jūsų namuose užtikrins tinkamą mikro klimatą. Tokie butai įrengiti išvedžiojant naujas komunikacijas. Statybos metu buvo laikomasi visų tinkamų statybos normų, viskas buvo daroma tinkamai įrengiant ventiliacijos sistemas, tinkamai  įrengiami elektros tinklai, taip pat yra naudojamos  kokybiškos apdailos medžiagos, kurios nepadarys jokios žalos jūsų sveikatai. O taip pat apdailai naudojamos medžiagos atrodys stilingai ir Jūsų nauji namai džiugins  jūsų akį architektūriniais spendimais. Juk maloniau gyventi gražiame, moderniais sprendimais įrengtame name, nei tokiame, kuriam reikia renovacijos ir byra tinkas, matyti įvairūs įtrūkimai. Toks namas ne tik nepatrauklus akiai, bet Jame tikriausiai ir nelabai saugu gyventi. Nes niekada nežinome kas suges. Taip pat seni namai nėra tinkamai apšildyti, tai reiškia kad šaltuoju metų periodu Jūs turėsite kęsti šaltį. Nauji butai Kaune su apdaila – naujas, geresnius Jūsų gyvenimo lygis. Nauja pradžia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply