Pamatų šiltinimas reikalingas visiems

Pamatas tai yra labai svarbi pastato dalis, konstrukcija, kuri stovi ant gamtinio grunto ir pastato. Pamatai tai yra pagrindinė namo dalis, todėl kai yra statomi pamatai yra būtina įvertinti tam tikrus aspektus, kurie užtikrina patikimą pastato naudojimą. Protingai suprojektuotas ir kokybiškomis medžiagomis apšildytas pamatas jums tarnaus ne vienerius metus ir jis tarnaus patikimai. Pamatų šiltinimas Kaune suteikia galimybę ženkliai sumažinti jo gylį, bei gali sumažinti materialines išlaidas, pamatai bus pastatyti greičiau. Pastato naudojimo išlaidos sumažės, kadangi bus sumažintas prarandamos šilumos kiekis, be to pamatai tarnaus ilgiau ir patikimiau. Yra naudojama pakankamai paprasta pamatų šiltinimo schema, kurios reikia laikytis. Šoniniame paviršiuje atliekamas hidroizoliuojančio sluoksnio montavimas, vėliau plytelės yra klijuojamos arba tiesiog prispaudžiamos. Apsaugoti šilumą izoliuojančią medžiagą nereikia, kadangi ji pati atlieka apsauginę funkciją, kadangi apsaugo pamatus nuo mechaninių pažeidimų. Šiltinimo medžiaga, kuri padeda apšildyti pamatus yra užpilama smėlio sluoksniu, kurio storis negali būti mažesni nei 300 mm iki grunto paviršiaus. Viršutinės plytelės turi būti virš grunto 400-500 mm iki pirmojo aukšto grindų lygio. Apkasų dydi turi užtikrinti pakankamai vietos pamatams, turi būti ne mažesnio pločio nei 1,2 m. Kai yra izoliuojamas cokolis plytelių montavimas prasideda 5-10 cm atstumu, vyksta rūsio sienų šiltinimas. Kaip taisyklė plytelės yra montuojamos vertikaliai pagal pastato perimetrą, pradedant nuo apatinės eilės. Optimalų medžiagos storį būtina nustatyti atliekant skaičiavimus, atsižvelgiant į pamatų gylį. Jei yra rūsys ir pageidaujama temperatūra, bei tokie faktoriai kaip klimatas yra būtina labai kruopščiai pasirinkti šiltinimui naudojamas medžiagas. Plytelių storis yra pasirenkamas priklausomai nuo to kokie yra pamatai.
Aktyviai besivystanti rinka reikalauja materialinių išlaidų ir darbo resursų taupymo. Pasiekti pakankamai didelio resursų taupymo tai reiškia tinkamai atlikti įvairius statybos darbus. Vienas iš svarbiausių darbų, kai yra statomi namai, tai pamatų šiltinimas, kuris gali būti atliekamas naudojant įvairias medžiagas. Juk visi mes puikiai žinome, kad labai didelė dalis išlaidų, kai yra statomas namas užima būtent išlaidos pamatui. Kai yra atliekamas pamatų šiltinimas Kaune yra naudojamos įvairiausios naujausios medžiagos ir statybinės technologijos, kurios gali užtikrinti patikimą jūsų namo apšildymą. Kaip yra žinoma pamatai tai yra pagrindinė bet kurio pastato dalis. Nuo to kaip protingai bus suprojektuoti pamatai, bei kaip kokybiškai bus atliekami darbai priklauso jūsų pastato likimas, jo ilgaamžiškumas, išvaizda ir patogus gyvenimas.
Labai svarbų vaidmenį čia atlieka ir šilumą izoliuojantys darbai. Pakankamai dažnai pamatai yra derinami su rūsio sienomis. Jų patikimas naudojimas gali būti užtikrinamas tik tada, kai yra patikima pamatų konstrukcija. Pamatų šiltinimas Kaune yra reikalingas tuo atveju, kai šiluma yra prarandama per apatinę pastato dalį kai kuriais atvejais sudaro iki 20 procentų nuo įprasto prarandamo šilumos kiekio. Kai yra šildoma rūsio patalpa šiltinimas gali apsaugoti sienas nuo šalčio ir neleis kauptis kondensatui, kai atsiranda drėgmė ir vystosi pelėsiai. Verta pasakyti, kad požeminės namo dalies apšildymas tai yra galimybė likviduoti arba ženkliai sumažinti poveikį, kurį gali jausti pamatai. Didžioji dalis grunto yra labai puri. Kai jis atvėsta pamatai taip pat pradeda vėsti, kadangi pradeda veikti šaltos dirvos jėga, atitinkamai deformuojasi pagrindas ir aptveriamos konstrukcijos. Pamatų šiltinimas Kaune tai yra dar vienas žingsnis, kad jūsų namas taptų dar labiau patikimas ir suteiktų jūsų gyvenimui dar daugiau šilumos.

Leave a Reply