Sienų šiltinimas su kvalifikuotų darbuotojų pagalba

 

namu-siltinimasMaždaug apie 50 procentų  visos jūsų namų šilumos yra prarandama per oro tarpus, kurie yra šienuose ir dėl prastos šilumos izoliacijos jūsų sienose.  Kai yra  atliekamas papildomas  sienų šiltinimas prarandamos šilumos kiekis  gali  sumažėti  net  iki 30 procentų.  Išorinis  sienų šiltinimas yra  efektyvus tik tuo  atveju, kai sienose nėra  jokių  tuščių oro tarpų, kadangi  šiltas oras pakyla į viršų per oro tarpus ir per įvairius smulkius  tarpus pašalina šilumą. Per išorinę sienos dalį namas praranda  tik  nedidelę  šilumos dalį.  Todėl  sienų oro  tarpo šiltinimas yra  efektyviausias  būdas  apšildyti savo namus. Be to, jis jums kainuos  pigiau, nei kiti  metodai.  Efektyvus namo šiltinimo būdas, kadangi yra užpildomi  tušti oro tarpai. Naudojamos purios  šilumą izoliuojančios medžiagos, pavyzdžiui, ekovata, kuri  nepažeidžia  namo fasado.  Yra  pasiekiamas  dvigubas  efektas, kuris  pašalina  ventiliaciją tarp sienų ir padidina šilumos pasipriešinimą.   Turi būti  naudojamos puikios  statybinės medžiagos, kurios galės  apšildyti tiek senus, tiek ir naujus namus. Taip pat gali  būti  apšildomi net mediniai namai  su plytiniu  fasadu, tačiau svarbu, kad mediena galėtų  kvėpuoti.  Kai yra  atliekami  namai nėra pažeidžiama namo  konstrukcija ir apdaila,kadangi medžiagos  nepažeidžia pamatų, jos nesiplečia. Šiltinimo metu naudojamos  naujausios technologijos, kurios pritaikytos naujiems ir seniems namams.
Kai yra  atliekamas sienų oro  tarpo šiltinimas naudojamos medžiagos turi patekti net į sunkiai pasiekiamus  tarpus, turi  būti  užpildoma visa erdvė. Taip  pat neturėtų  padidėti medžiagos apimtis, neturi  būti naikinama siena.  Specialistai  prižiūrės  visus  darbus  ir kontroliuos, kad  viskas  būtų  atliekama naudojant  patikimą  techniką.  Apie  puse  šilumos yra prarandama dėl tuščių  oro tarpų, kurie yra sienose. Visa tai yra labai svarbu, kadangi sienos neturi turėti tuščių oro tarpų.  Kai  tik  bus  atlikti visi šiltinimo darbai ženkliai  sumažės prarandamos šilumos kiekis.  Išorinis  šiltinimas yra  efektyvus, kai sienose nėra tuščio oro, kadangi pakylantis oras pakyla į viršų ir per pačius  mažiausius įtrūkimus ir tarpus išeina iš jūsų namų.  Šiluma  išeina per jūsų namo  stogą.  Per išorinę sienos dalį namas praranda  tik nedidelę  dalį šilumos.  Todėl esant tuščiam oro tarpui jis turi  būti  apšildytas. Priešingu  atveju jums  nebus  suteiktas reikalingas   efektas.  Be to, šis  sienų  oro tarpo  šiltinimas jums nekainuos labai brangiai.  Efektyvus  namo šiltinimo būdas tai kokybiškai ir patikimai  atliekamas  oro tarpų užpildymas naudojant  kokybiškas šiltinimo medžiagas.  Turi būti  naudojamos  tokios medžiagos, kurios turi pakankamai potencialo, kurios yra pripažintos  Europoje.  Taigi yra pasiekiamas  dvigubas  efektas: pašalinama ventiliacija  tarp sienos  ir padidėja jų šilumos pasipriešinimas.
Kokybiškos statybinės medžiagos tai yra puikus būdas tinkamai  apšildyti  senus namus, kurių sienose yra kelių centimetrų  oro tarpai. Taip pat gali  būti  šiltinimas, kuris   jau spėjo  susidėvėti.  Taip pat naudojamos  šiltinimo medžiagos turi   būti  tinkamos  mediniams namams, kad jie galėtų kvėpuoti.  Kai yra  atliekamas sienų  oro tarpo šiltinimas neturi  būti pažeidžiama namo  konstrukcija, apdaila. Darbų metu naudojamos  naujausios technologijos ir kita.  Statybinės medžiagos puikiai patenka į  oro tarpus, bei  padeda  užpildyti  net menkiausius tarpus.  Labai svarbu, kad medžiaga nesustingu ir nepadidėtų jos apimtis, kadangi  priešingu atveju  bus  sunaikinta  sienos.  Visus  darbus  atliks  patyrę specialistai, kurie turi  reikiamą įrangą  ir gali padėti tinkamai atlikti  visus  darbus.  Sienų  oro tarpo šiltinimas  tai yra  labai svarbus  procesas, kurio būtina imtis.

 

 

Leave a Reply